Hybrydowy wzmacniacz słuchawkowy, DAC, przedwzmacniacz i Asynchroniczny DAC USB dla wymagających

Poczuj nie tylko piękny i ciepły dźwięk dostarczany przez lampy, ale także przezroczysty i dynamiczny dźwięk tworzony przez elektronikę Solid State. Naturalna i wspaniała reprodukcja dźwięku przez HA500H zafascynuje melomanów i audiofilów.

HA500H
HA500H
HA500H
HA500H
HA500H to wysokiej klasy hybrydowy wzmacniacz słuchawkowy, DAC, przedwzmacniacz i asynchroniczny DAC USB. Jest on wyposażony w dwie lampy próżniowe ECC82 i półprzewodnikowy wzmacniacz OP, który działa jako stopień przedwzmacniacza dla sekcji słuchawek i będzie działał jako stopień wyjściowy dla sekcji przedwzmacniacza, podczas gdy tranzystory półprzewodnikowe są wbudowane w stopień wzmacniacza dla sekcji słuchawek. Możesz więc wybrać jeden z Tube i OP Amp w zależności od charakteru muzyki, twoich uczuć i nastroju.

HA500H
Każda muzyka ma swój własny charakter. Niektóre utwory muszą być odtwarzane jasno i dynamicznie, inne będą brzmiały lepiej, gdy będą odtwarzane ciepło i płynnie. HA500H bardzo dobrze sprawdzi się w tej roli. HA500H oferuje selektor impedancji (High / Low), za pomocą którego można wybrać wysoką impedancję, która lepiej pasuje do słuchawek.

Dwa układy ESS Sabre³² ES9018K2M DAC osobno dla prawego i lewego kanału


Urządzenie zostało wyposażone w dwa przetworniki cyfrowo-analogowe Sabre³² ES9018K2M (jeden przetwornik cyfrowo-analogowy na kanał), dodatkowy mikrokontroler wielordzeniowy do wysokowydajnego przetwornika cyfrowo-analogowego audio USB, całkowicie izolowany obwód dla sekcji analogowej i cyfrowej z dostosowanym transformatorem SMPS i transformatorem toroidalnym oraz wysokiej jakości obudowę z aluminium precyzyjnie wykonaną przez maszyny CNC. HA500H będzie hybrydowym wzmacniaczem słuchawkowym Reference Level, DAC, przedwzmacniaczem i asynchronicznym USB DAC dla audiofilów Dwa chipy DAC Sabre³² ES9018K2M są wbudowane osobno dla prawego i lewego kanału. ES9018K2M jest najlepszym rozwiązaniem dla DAC 32-bitowów, oferuje niespodziewany DNR (zakres dynamiczny) do 127dB i THD + N (całkowite zniekształcenia harmoniczne plus szum) -120dB. Ponieważ HA500H jest zaprojektowany z dwoma układami DAC przydzielonymi osobno dla każdego kanału, jego zakres dynamiczny będzie znacznie większy i zapewni lepsza jakość dźwięku.

Dwie Lampy ECC82


Bazując na ekskluzywnej technologi, aby dopasować elektronikę półprzewodnikową do lampy próżniowej, HA500H został opracowany, aby pozwolić audiofilom i melomanom cieszyć się łagodnym dźwiękiem, dodając muzyce ciepła i głębi. Para lamp próżniowych ECC82 jest instalowana na etapie przedwzmacniacza sekcji słuchawek i na zewnątrz sekcji przedwzmacniacza. Zapewnia zapierający dech w piersiach dźwięk.
HA500H

Balanced Circuit Design


HA500H jest w pełni zbalansowane dla wewnętrznej ścieżki analogowej sygnału audio. Niesymetryczne (single-ended) wejście analogowe zostanie przekonwertowane na zbalansowane w buforze wejściowym i przejdzie do ADC. Z balansowane wejście analogowe przejdzie do ADC w takim stanie, w jakim jest. Dla wszystkich cyfrowych wejść audio sygnał płynie w trybie zrównoważonym od przetwornika DAC do złączy wyjściowych. Wszystkie wyjścia single-ended (niezbalansowane) pochodzą również z sygnału zbalansowanego. Zrównoważona konstrukcja obwodu pomaga zredukować szumy w trybie wspólnym i poprawia jakość sygnału. Zrównoważone wyjście słuchawkowe zapewnia dwukrotnie wyższe napięcie i czterokrotnie większą moc niż wyjście jednokierunkowe (niezbalansowane), dzięki czemu HA500H może obsłużyć słuchawki, które wymagają dużej mocy. Zapewnia również lepszą separację kanałów dzięki wyeliminowaniu wspólnej masy.
HA500H


Izolowane źródło zasilania, toroidalny transformator zasilający.


Aby zminimalizować zakłócenia pracy jałowej i zakłócenia elektro magnetyczne, źródło zasilania dla sekcji cyfrowej i analogowej zostało specjalnie zaprojektowane. Zamiast zwykłych tanich transformatorów z rdzeniem stalowym, w HA500H zastosowano wysokiej jakości transformator toroidalny, który zapewnia wysoką wydajność energetyczna i minimalizują wpływ zewnętrzne pola magnetyczne.

Asynchroniczne USB DAC i Hi-Res Audio


Dla audiofilów i miłośników muzyki, którzy używają PC, X50D lub X50Pro jako urządzenia źródłowego, HA500H będzie doskonałym hybrydowym asynchronicznym przetwornikiem cyfrowo-analogowym USB, który zapewni wspaniały dźwięk dzięki zastosowaniu precyzyjnego zegara wewnątrznego do precyzyjnego sterowania sygnałem audio i dwoma układami ESS Sabre³² (Referencyjne układy DAC do konwersji sygnału cyfrowego na analogowy). Wejście USB DAC HA500H obsługuje MQA (Master Quality Authenticated), Natywny sygnał DSD64/128/256 i PCM do 32 bitów/384 kHz.

Odtwarzanie bezprzewodowe przez aptX Bluetooth


HA500H oferuje komunikację Bluetooth, która pozwala na grę plików muzycznych w urządzeniach mobilnych bezprzewodowo za pośrednictwem HA500H. Urządzenie obsługuje profile A2DP i AVRCP oraz SBC (kodek podpasmowy), aptX, AAC i MP3

Złącze sterujące (12V Trigger Input and Output)


W systemach audio najlepiej jest włączyć kolejno urządzenie źródłowe, przetwornik cyfrowo-analogowy, przedwzmacniacz i wzmacniacz mocy. W wyłączaniu zalecana jest odwrotna kolejność HA500H oferuje wyjście i wejście wyzwalające z napięciem 12V. Gdy urządzenie jest używane jako przedwzmacniacz, jego wyjście wyzwalające może włączać podłączony wzmacniacz mocy automatycznie po włączeniu HA500H. Jeśli podłączysz jego wejście wyzwalające do wyjścia wyzwalającego podłączonego urządzenia źródłowego, HA500H można włączyć automatycznie po włączeniu urządzenia źródłowego. HA500H oferuje funkcję wyboru impedancji wyjścia słuchawkowego (wysoka / niska), dzięki czemu można ustawić odpowiednią impedancję dla optymalnej jakości dźwięku i najlepsze dopasowanie do czułości słuchawek.

Głośność HA500H może być precyzyjnie i płynnie sterowana za pomocą dołączonego pilota. Wzmacniacz słuchawkowy zapewnia również oddzielną regulacje impedancji i czułości podłączonych słuchawek, a także różne poziomy źródeł dźwięku. Dzięki tym funkcjom słuchawki od 16 do 600 omów doskonale współpracują z HA500H.
HA500H

High Connectivity


HA500H oferuje bardzo wysoką łączność. Urządzenie oferuje wejścia analogowe (zrównoważone i niesymetryczne), wejścia cyfrowe (koncentryczne, Toslink, AES / EBU), wejście I²S (HDMI) i wejście audio USB, można bez problemu łączyć różne urządzenia źródłowe z HA500H. Szczególnie HA500H może być doskonale podłączony do I²S HDMI Ouput X50Pro i X50D, aby odtwarzać Native DSD, MQA i do 384 kHz PCM o doskonałej jakości dźwięku. Dla wyjść oferuje zbalansowane/niezbalansowane wyjścia liniowe i zbalansowane/niezbalansowane wyjścia słuchawkowe.


Pilot zdalnego sterowania


Do zdalnego sterowania HA500H służy dołączony pilot. Pozwola on na regulację głośności, wyciszenie, ustawienia, zmianę wejścia, wybór urządzenia źródłowego itp.

Wyrafinowana i intuicyjna obsługa dzięki 5-calowemu ekranowi


5-calowy ekran TFT LCD umieszczony z przodu pomoże w obsłudze HA500H. W łatwy i czytelny sposób pokazuję informację z urządzenia. Mierniki VU pokazuje precyzyjny pomiar z klasycznym wyczuciem, który idelanie pasuje do ciepłego, analogowego tonu lamp.
HA500H

Outlooking Design & Build Quality


HA500H jest bardzo sztywny i wyraźnie skonstruowany, a jego prosta i szlachetna konstrukcja zewnętrzna jest wykonana z najwyższej jakości pięknego aluminium do szlifowania szkła, które jest precyzyjnie wykonane za pomocą maszyny CNC. Pięć (5)-calowy ekran znajduje się na środku przodu, a inteligentne dwie sekcje wentylacyjne dla rur próżniowych umieszczonych na górnej powierzchni. To kolejna atrakcja dla HA500H. Dla tylnej i dolnej strony zastosowano 2 mm stal wysokiej jakości, aby zapewnić stabilność i sztywność oraz dodatkową odporność na drgania zewnętrzne. HA500H jest niezwykle solidnym wzmacniaczem słuchawkowym do komputerów stacjonarnych i przetwornikiem cyfrowo-analogowym o łącznej wadze 6,9 kg (15,2 funta)

HA500H

Breathtaking Sound Quality and Hi-RES Audio


Niewiarygodnie naturalny i genialny dźwięk stworzony dzięki połączeniu lamp próżniowych i elektronice półprzewodnikowej. HA500H zapewni ciepły i łagodny dźwięk stworzony przez dwie lampy próżniowe ECC82, a także przezroczysty i dynamiczny dźwięk przez parę wysokiej jakości wzmacniaczy OP. Poczuj bogaty i zachwycający dźwięk z niezwykłą ilością szczegółów, niezależnie od impedancji słuchawek. HA500H może obsługiwać DSD64/128/256, MQA i do 384 kHz PCM Hi-Res Audio, aby zapewnić wspaniałą jakość dźwięku, która jest jak najbliższa poziomowi źródłowemu sygnałowi studio.
HA500H

Łatwa obsługa dzięki czytelnym informacjom


Możesz łatwo obsługiwać HA500H za pomocą 5-calowego ekranu i pięciu przycisków funkcyjnych umieszczonych z przodu
HA500H
Pięć klawiszy, takich jak Lampy ON/OFF, Impedancja słuchawek High/Low, Setup, Line Out lub Headphone Out, Balanced lub Unbalanced dla słuchawek
HA500H
Wybór źródła sygnału

Trzy rodzaje wyświetlania poziomu sygnału wejściowego.


HA500H oferuje trzy rodzaje wyświetlania poziomusygnału wejściowego, jak pokazano poniżej. Możesz wybrać tę, odpowiada ci najbardziej.
HA500H
HA500H
HA500H

Podsumowanie funkcji HA500H


Hybrydowy wzmacniacz słuchawkowy
Hybrid Premium Digital to Analog Converter
Przedwzmacniacz
Asynchroniczny USB DAC

Idealne połączenie z X50Pro lub X50D


Doświadcz doskonałego systemu audio dzięki kombinacji HA500H i Premium Pure Digital Music Server, cocktailAudio X50Pro lub X50D

 

4HiFi   Copyright © 2014     www.ip-sa.pl   4HiFi.pl